Orkan von Bärental 

 

Dnes uz Arko tretí deň nežerie a veru nevidím to celkom dobre.Odmieta žrať lieky a hygienické náviky ťažko vykonáva. Dneska už dvakrát spadol pri močení a veterinár po prehliadke konštatoval, že jeho dôležité funkcie začínajú zlyhávať. Navrhol psa nenechávať trápiť.....

Orkan von Bärental

Nášho Arčiho, ako mu prischlo doma meno, sme doviezli z Nemecka. Narodil sa 30.11.2002. Vyrástol z neho chovný pes, s neskutočnou láskou k poľovaniu, vernosti, odvahy, rešpektu.....miluje revír, poľovanie, deti, iných psov, všetko čo zaujíma nás, o všetko javí zaujem. Zatiaľ zdiela krásnych plných 12 rokov.Ak dožije v zdraví do novembra, bude z neho 13 rocný weimar. 

Arči je stále medzi nami. Dnes už dožitých 13 rokov. Dnes sme boli s deduškom u lekára. Druhý deň vracia, po vyšetrení a vyhodnotení krvných testov veterinárka predpokladá katar žalúdka. Dostal injekciu a uvidíme čo prinesie zajtrajšok.

Dnes je už 3.3.2016, Arčimu sa darí dobre. Je trochu dementný ale chutí mu žrať, v pekný deň si rád pobehá so psami i napriek tomu, že nerád nechá ostatným psov dorážať na svoje telo. Pobolievajú ho zadné nohy.