Dosiahnuté výstavy a pracovné skúšky za rok 2015
 

         
Dátum Výstava Rozhodca  Trieda Ohodnotenie
5.6.2015 CACIB Nitra Fryckstrand Henric,AT dorast veľmi nádejný 1
6.6.2015 CACIB Nitra Czeglédi Attila,HU dorast nádejný 1
7.6.2015 CACIB Nitra Oliviera Rui,PT dorast veľmi nádejný 1
         

 

 

GREY RAIDER - "Indy"

Nový jedinec v chovnej stanici je šteniatko zo Slovinskej chovnej stanice, dovezený bol 30.12.2014. Narodený je 23.9.2014. Voláme ho Indy, pretože toto meno mu dala pani chovateľka už doma. Je to malý nezbedník, "kazisvet domáci" ako hovorieva manžel, lebo všetko ničí :). Ale veď poznáte šteniatka....

Pripravuje sa na poľovnú karieru, chceli by sme absolvovať aj výstavy....ukáže čas.

Prvá výstava, kde sa Indy zúčastnil bola v Nitre, 6.-7.6.2015. Dali sme ho do kategorie dorastencov, nech si zvykne "motať sa po pľaci". Tak sa pomotal, že dostal prvý deň Veľmi Nádejný 1, na druhý deň Nádejný 1. Trochu bolo nedorozumenie na výstave ale v podstate nešlo o nič, pán rozhodca sa s tlmočníčkou nerozumeli, tak nám v kruhu všetkým trochu poškodili. 

Neskôr sme sa rozhodli zúčastniť pracovnej skúšky, JSS 22.8.2015 vo weimarskom klube v obci Vištuk. Bolo to vo veku 11 mesiacov.  Skušky absolvoval v III.cene.

Ďalšia výstava prišla v Nitre 28.-29.11.2015,  skončil s ocenením V1CAJC. Oba dni dostal veľmi pekné ocenenia a stáva sa nádejným šteniatkom a čakateľom na Sampiona Slovenska v mladej kategórii. Chýba ešte jeden CAJC. Nasledná výstava nedopadla tak dobre, dostali sme síce V3 a V2 ale chýbajúceho CAJC-a sme nedostali. Počkáme na ďalšiu výstavu v Budapešti, kde sme sa prihlasili na dva dni do triedy strednej. Budeme cvičiť výstavný postoj a necháme šťastenu, ako rozhodne.  

Nitra 16. - 17.1.2016

Dnešná výstava bola tiež veľmi úspešná, umiestnili sme sa V3 a v nedeľu V2. Chýba nám teda stále jeden titul k Juniorskému šampionu Slovenska. 

Budapešť - Fehova 2016

Začali sme v piatok dobrým štartom, dostali sme ocenenie V1,CAC.CACIB,BOB. Dostali sme prvý titul k Interšampiónu a prvé oceneie k Sampionatu Maďarska.

Druhý deň nebol taký úspešný, skončili sme V1, CAC. Misia však bola splnená, úspešne sme reprezentovali Slovensko a našu chovnu stanicu.

 

Fotogaléria: GREY RAIDER - "Indy"

Táto fotogaléria je prázdna.