Kniha návštev

Prevýchova problémových psov.

Dátum: 08.08.2018 | Vložil: Marková Jela

Dobrý deň,som milo prekvapená,že aj tu na Slovensku exzistuje niekto kto prevychováva problémové psy.Kiež by takýchto ludí,ako je Ruda Desenský v Čechách bolo viac i na Slovensku.

Pozdrav

Dátum: 11.04.2014 | Vložil: Miko

Dobrý deň pani Ptáčková, teším sa na vianočné trhy. Prídem ochutnať Váš punč ;)

Problémový pisateľ

Dátum: 19.11.2012 | Vložil: Juliana

Ak by niekto mal problém so mnou a má pocit, že to, čo na stránke píšem si vymýšľam, rada mu to vysvetlím osobne. Bolo by vhodné a seriózne, ak má niekto pochybnosti o tom čo zverejňujem, nech sa aj podpíše a úprimne mi pozrie "do očí". Nemám absolútne výčitky svedomia s tým čo som na mojej stránke uverejnila, spávam dobre, svoju robotu si robím poctivo a bez najmenšieho problému si môžem s dotyčným podiskutovať o každom slove,ktoré uverejním. Ďakujem všetkým za porozumenie, pretože tento list musím takto verejne napísať ale je adresovaný niekomu, kto má problém sám so sebou a svojou energiou, týka sa to niekoho,kto mi sem neustále vypisuje vulgárnosti a oplzlosti týkajúce sa mojej práce, mojej rodiny, mojich priateľov,môjho chovu a môjmu hobby okolo weimarov vôbec. Ak sa objaví na tejto stránke ešte jeden podobný list ako tu bol naposledy, budem nútená posunúť vec expertovi a ten zistí kto nemá čo robiť. Ešte raz sa ospravedlňujem všetkým normálnym za tieto riadky.

sehr schön :-)

Dátum: 09.06.2012 | Vložil: Werner Kunz

Hallo Juliana
Ich finde diese Webseite sehr schön mach weiter so :-)
Laila geht es prima wir waren gestern beim Friseur mit ihr jetzt hat sie wieder ihren Sommerschnitt :-)
Viele liebe Grüße Werner mit Familie

Čau tato:o)

Dátum: 07.06.2012 | Vložil: Lucia&Eddy

Dobrý deň,
Edo pozdravuje tatíka, že ho niekedy príde pozrieť).
Celej rodinke i svorke prajeme všetko dobré,
zdravia Pavlovičovci!

HAV HAV :o)

Dátum: 16.02.2012 | Vložil: Veronika M.

Ahoj Julka, po nasom dnesnom stretnuti som bruzdala netom a nasla som si stranku. Musim ju pochvalit, texty su pisane ozaj putavo. Zarmutil ma pribeh o Axelkovi... ale chytili ste druhy dych a to je v takejto situacii ozaj potrebne. Velmi sa mi pacil aj nazor o weimikovi v byte ci na dvore, je tam kus pravdy, ktory zial mnohym majitelom psov unika... Drzte sa!!! :o)

Weimíky

Dátum: 30.04.2010 | Vložil: dadypet

Smutný začiatok, pekný koniec! Nádherné plemeno psíkov, ktoré musí nadchnúť každého človeka, ktorý ostal človekom. Ten pán, ktorý Vás pripravil o Vášho prvého psíka asi nie je človekom? Toto plemeno musí človek apoložiť do kolien. Vyžaruje z neho kus elegancie, entuziazmu a hlavne rozumu a rozvahy. Človek je od svojho počiatku spojený s prírodou a ten kto sa tomuto pravidlu vymyká, skôr či neskôr na to doplatí. Ja Vám prajem veľmi veľa síl a úspechov vo Vašej chovateľskej práci. Verím, že to bude o to ľahšie, že práve weimíky budú vernými a príjemnými spoločníkmi pri tejto chovateľskej práci. S pozdravom Váš veľký obdivovateľ P.S.

Pridať nový príspevok